MaigiLepik


003
Olen kahe rõõmsameelse ja asjaliku poisipõnni ema kelle kõrvalt õpin tervisejuhiks ja olen toitumisnõustaja. Olen õppinud toiduainetetehnoloogiat mis täiendab minu praegust toitumisnõustaja ametit. Toitumisnõustajaks ametlikult sain 2013 aastal, sealt alates olen aktiivselt arendanud end toitumise ja tervise hoidmise valdkonnas. Hetkel õpin Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžis tervisejuhiks.
Minu suureks kireks on söökide valmistamine ehk kokkamine. Selle huvi olen pärinud oma vanaema Loreidalt keda mäletan alati mingit uut ja huvitavat retsepti katsetamas. Silmas pidades tervislikku toitumist katsetan minagi erinevaid retsepte ja jagan teistega oma retsepte töötubades. Kõik oma retseptid on pühendusega vanaemale.
Usun siiralt, et inimene ise saab teha väga palju ära selleks, et tema elu oleks täisväärtuslik ja tervist toetav. Kuna inimene funktsioneerib just täpselt nii hästi kui tema keha on toidetud siis oma loengutes juhin inimsete tähelepanu sellele, et nad võtaksid vastutuse selle eest mida suhu pistetakse.
Saan öelda, et mu töö on minu hobi ja teen oma tööd suure entusiasmiga. Annan toitumisaluste ja eritoitumise tunde kutseõppekeskuses. Viin läbi loenguid ettevõtetes, koolides, lasteaedades ja konverentsidel propageerides tervislikke eluviise. Annan individuaalset toitumisalast nõu.